Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

KORZEŃ GROUP

ul. 11 Listopada 15 Tarnów

Mapa

794 324...

794 324 353

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Doskonale znamy lokalny rynek, co pozwala skutecznie doradzać klientom na każdym etapie transakcji, od pierwszej konsultacji aż po finalizację umowy.
W pracy stawiamy na profesjonalizm, transparentność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki zaangażowaniu i umiejętności negocjacji pomagamy osiągnąć najlepsze możliwe warunki zarówno sprzedającym, jak i kupującym.
Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, śledząc zmiany na rynku nieruchomości oraz aktualne przepisy prawne. Naszym celem jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa oraz maksymalnego komfortu podczas całego procesu.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Ogłoszenia KORZEŃ GROUP

Filtruj

Rynek pierwotny

459 000 zł56,64 m² 8 103,81 zł/m²

Kinga Marynowska-Korzeń

Kinga Marynowska-Korzeń

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, zbylitowska Góra Stan deweloperski Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 829 zł28,43 m² 10 300 zł/m²

Kinga Marynowska-Korzeń

Kinga Marynowska-Korzeń

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem 8,5 m osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,43m2. Położone na 3 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 588 zł60,39 m² 9 200 zł/m²

Kinga Marynowska-Korzeń

Kinga Marynowska-Korzeń

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokoje mieszkanie Z balkonem 13 m osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,39m2....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij